EKİBİMİZLE TANIŞIN
Öğrencilik dönemi ile başlayan, staj süreci ve sonrasında da devam eden ekibe dahil olma yöntemi, belirlediğimiz ana yöntemdir. Ekibin bir parçası haline gelerek aynı takımda mücadele vermek, aynı müziği farklı enstürmanlar ile birlikte çalabilmek gibi nitelikli bir çalışma prensibini yıllardır uygulama gayreti içerisindeyiz. Bu şekilde onlarca nitelikli meslektaş yetiştirmiş olmanın da gururunu yaşıyoruz.
![Atalay AKSAY](https://aksayhukuk.org//yonetimpaneli/upload/son2_1605901715.jpg)
Atalay AKSAY
Kurucu Ortak![Zübeyde AKSAY](https://aksayhukuk.org//yonetimpaneli/upload/zubeyde_1592466430.jpg)
Zübeyde AKSAY
Yönetici Ortak![Ali Gökay KAYA](https://aksayhukuk.org//yonetimpaneli/upload/0620f7d6_eb96_44b3_b989_573c53f990e2_1610747577.jpg)
Ali Gökay KAYA
Avukat![Selvi KIZAK](https://aksayhukuk.org//yonetimpaneli/upload/selvi_1592466470.jpg)
Selvi KIZAK
Hukuk Sekreteri![Anıl KARACA](https://aksayhukuk.org//yonetimpaneli/upload/6abf4c13_9411_45a3_8d7b_dda5ef9b544e_1697441319.jpg)
Anıl KARACA
Stj. Avukat![İremnaz YILDIZ](https://aksayhukuk.org//yonetimpaneli/upload/18d96efd_a614_4feb_99f4_a7963d9eed7a_1697441818.jpg)
İremnaz YILDIZ
Stj. Avukat![Zeynep Sude Kurt](https://aksayhukuk.org//yonetimpaneli/upload/zeynep_1649059456.jpg)